Laatste week inleveren kavels voor de Dienstenveiling

De Dienstenveiling loopt als een trein, ruim 60 kavels zijn inmiddels ingediend. En er zitten prachtige diensten tussen, het belooft op 12 november dan ook een spectaculaire avond te worden met voor iedereen wel iets interessants waarop geboden kan worden.
Om iedereen in de gelegenheid te stellen alsnog een kavel in te dienen is de inlevertermijn verlengd t/m a.s. zaterdag 8 oktober.
Dus mensen, schroom niet en lever nog een dienst/kavel in!
Binnenkort ontvangt iedereen het kavelboekje, zodat een keus kan worden gemaakt waarop je kunt gaan bieden.

Deel dit bericht...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
2Email this to someone
email