Sponsoren

Hoofdsponsor

Albert Heijn Surhuisterveen
De Kolk 29
9231 CV Surhuisterveen

Subsponsors

Bedrijfsnaam Adres Postcode Plaats E-mail
Autotechniek Alfred Meijer De Zoom 24 9231 DX Surhuisterveen info@auto-meijer.nl
AVEK Slaapcomfort Groningerstraat 98 9231 CP Surhuisterveen info@avek.nl
Bakkerij A.J. van der Bijl Voorstraat 88 9291 CM Kollum info@bakkerijvanderbijl.nl
W. de Boer Montage en Interieurbouw Verlaatsdam 6 9231 MG Surhuisterveen w@deboernet.info
De Vries-Everts-Numan Accountants Gedempte Vaart 14 9231 AV Surhuisterveen surhuisterveen@dven.nl
Drukkerij Mulder Gedempte Vaart 50 9231 AW Surhuisterveen info@drukkerijmulder-surhuisterveen.nl
Ate Hoeksma Schildersbedrijf Groningerstraat 45 9231 CJ Surhuisterveen atehoeksma@versatel.nl
Hovinga BV Grensweg 12-14 9231 HV Surhuisterveen hovinga@hovinga.nl
Kammen van Autoschade Grensweg 9 9231 HT Surhuisterveen info@autoschade-vankammen.nl
Van der Lijn Wereldmode” De Kolk 21 9231 CV Surhuisterveen vanderlijn@chello.nl
NNAB FIAT MAN Kortwoude 6a 9231 HZ Surhuisterveen info@nnab.nl
Pool Hifi De Dellen 2g 9231 EB Surhuisterveen info@poolhifivideo.nl
Siemensma Bouwbedrijf Meander 21 9231 DB Surhuisterveen info@bouwbedrijfsiemensma.nl
Van der Velde Assurantiën Jan Binneslaan 2a 9231 CB Surhuisterveen info@vd-velde.nl
Van der Velde en Boerhof Industrieweg 13 C 8426 AB Appelscha jan@vdveldeboerhof.nl

Shirt-, bordsponsor en/of advertentie in Goalgetter

Bedrijfsnaam Adres Postcode Plaats E-mail
Aansteekhuis Groningerstraat 1 9231 CH Surhuisterveen aansteekhuis@gmail.com
Abiant Uitzendgroep De Dellen 15 9231 CZ Surhuisterveen infosurhuisterveen@abiant.nl
AHW Opende Scheiding 11 9865 VA Opende ahwopende@zonnet.nl
Alserda Consultancy Boomvalk 2 9231 KW Surhuisterveen info@alserda.nl
Altied Strak Tegelzetbedrijf Zoom 21 9231 DX Surhuisterveen info@altiedstrak.nl
Amanda Hoppmanns Küchen Groenling 7 9231 JA Surhuisterveen info@amandahoppmann.nl
Autobedrijf De Zoom De Zoom 10 9231 DX Surhuisterveen info@autobedrijfdezoom.nl
Awizon Zonne-energie Meander 3 9231 DB Surhuisterveen info@awizon.nl
Bauk Zonnestudio Wielewaal 4 9231 JL Surhuisterveen b.bosma46@upcmail.nl
Beauty Kapsalon Groningerstraat 13 9231 CH Surhuisterveen annatuinstra@gmail.com
Bijkon Nijewei 99 9281 NP Harkema info@bijkon.nl
Bloemenhuis De Anjelier De Dellen 8 9231 EB Surhuisterveen admin@bloemenhuisdeanjelier.nl
Borger Tegels & Sanitair Zoom 11 9231 DX Surhuisterveen info@tegelzetbedrijfborger.nl
Bosgra Juwelier Groningerstraat 2d 9231 CL Surhuisterveen juwelier@bosgra.org
Bosma Herenkapsalon Torenplein 1 9231 CG Surhuisterveen jarnowilma@hotmail.com
Bouma Metselwerken Torenvalk 64 9231 KS Surhuisterveen boumavdtuin@hetnet.nl
Brasserie Kolkzicht De Kolk 23 9231 CV Surhuisterveen johan@kolkzicht.nl
T. Brinkman aanhangwagens en grondverzet De Wending 20 9865 VC Opende info@tb-onderdelen.nl
Broekenhuis De Dellen 16d 9231 EB Surhuisterveen broekenhuis@hetnet.nl
Bruna Surhuisterveen De Kolk 33 B 9231 CV Surhuisterveen
Café “De Haven” Gedempte Vaart 80 9231 AX Surhuisterveen info@cafedehavensurhuisterveen.nl
Cleaning Services Van der Veen Groningerstraat 92 9231 CP Surhuisterveen info@schoonmaakvanderveen.nl
DA Drogisterij Postma De Kolk 42 9231 CX Surhuisterveen info@da-postma.nl
Dalstra Reizen Molenweg 6 9231 HS Surhuisterveen info@dalstra.nl
Rijschool Geert de Bruin Jan Binneslaan 12 9231 CB Surhuisterveen info@geertdebruin.nl
De Dikke Draai Gedempte Vaart 24 9231 AV Surhuisterveen info@dedikkedraai.nl
NDC mediagroep (De Feanster) Postbus 394 8901 BD Leeuwarden redactie@defeanster.com
Bakkerij de Korenaar Gedempte Vaart 17 9231 AS Surhuisterveen info@bakkerijdekorenaar.nl
De Lantearne Jan Binneslaan 49 9231 CA Surhuisterveen info@delantearne.nl
De Rode Beuk Tuincentrum Rykswei 13a 9288 CB Kootstertille tuincentrumderodebeuk@hetnet.nl
Deurencentrum Noord Zoom 27 9231 DX Surhuisterveen info@deurencentrumnoord.nl
De Vries Zonwering De Wending 15 9865 VC Opende info@zonweringdevries.nl
D.O.R.P. – Bruining Zorg Groningerstraat 102 9231 CR Surhuisterveen info@dorpzorg.nl
Bouwbedrijf van Dijk Zoom 13 9231 DX Surhuisterveen info@bouwbedrijf-vandijk.nl
Rijschool Van Dijk Groningerstraat 81 9231 CK Surhuisterveen janhesthervandijk@planet.nl
Douma Boekhandel De Dellen 2a 9231 EB Surhuisterveen info@boekhandeldouma.nl
Droogers Horeca Apparatuur Zoom 5 9231 DX Surhuisterveen info@droogershoreca.nl
EDS Feestverlichting Feanterij 5 9281 NZ Harkema info@edsfeestverlichting.nl
Ero Hof Burmaniastraat 21 9231 BT Surhuisterveen info@erohof.nl
Expert De Kolk 14 9231 CW Surhuisterveen surhuisterveen@expert.nl
Fietscentrum Surhuisterveen Vierhuisterweg 1 9231 AR Surhuisterveen info@fietscentrumsurhuisterveen.nl
Flash Back Studio Reitsmastrjitte 33 9281 LB Harkema
Fokkinga Mode De Kolk 2 9231 CW Surhuisterveen info@fokkingamode.nl
Formido Vierhuisterweg 9 9231 AR Surhuisterveen info@formidosurhuisterveen.nl
Fysiotherapie Surhuisterveen Dalweg 4 9231 HX Surhuisterveen ìnfo@fysiotherapiesurhuisterveen.nl
Hamersma Tuinstyling Koartwâld 20 9283 TX Surhuizum info@hamersma.nl
Handelsonderneming Fokke van der Veen Bolster 4 9281 KK Harkema fvdveen100@planet.nl
Harry Zuur V.O.F. Gazonmaaiers Provincialeweg 136 9865 AM Opende harry@harryzuur.nl
Helfrich Drogisterij De Kolk 16 9231 CW Surhuisterveen info@drogisterijhelfrich.nl
Hengelsport Land Gedempte Vaart 68 9231 AW Surhuisterveen info@hengelsportland.nl
Hoekje ’t Snackbar De Kolk 44 9231 CX Surhuisterveen annekevdby@live.nl
Horneman Installatieburo Rooilijn 3 9231 DZ Surhuisterveen info@horneman.nl
Hoveniersbedrijf-Tuincentrum It Kampke Dalweg 9 9231 HW Surhuisterveen
Intertoys Numan De Kolk 19 9231 CT Surhuisterveen jnuman23@planet.nl
It stee foar iters en drinkers De Kolk 29 A 9231 CV Surhuisterveen info@itstee.nl
Janijko BV Dalweg 11 9231 HW Surhuisterveen info@janijko.nl
Jansma Auto’s Dalweg 7 9231 HW Surhuisterveen info@jansma-autos.nl
JFC Manufacturing Europe Ltd. De Kamp 2a 9231 BR Surhuisterveen pieter.jfc@planet.nl
Jilderda’s Bloemenboetiek Koekoeksblom 8 9104 HZ Damwâld
Joh. Drost Assurantiën Burmaniastraat 22 9231 BV Surhuisterveen drost774@planet.nl
Kamminga’s Slachtbedrijf B.V. Grensweg 6 9231 HV Surhuisterveen kammingabv@hetnet.nl
Keurslager Albert & Aukje De Kolk 35 9231 CV Surhuisterveen info@albertenaukje.keurslager.nl
Kits Reklame Zoom 3 9231 DX Surhuisterveen info@kitsreklame.nl
Kloezen-de Boer Transportbedrijf Dalweg 5 9231 HX Surhuisterveen
Kuipers Schoonmaakbedrijf Oastkern 15 9288 XJ Kootstertille info@schoonmaakbedrijf-kuipers.nl
K.W.D. Houtmolenstraat 23 7008 AP Doetinchem kwd@kwd.nl
Land Joh. Loonbedrijf De Dellen 53a 9231 EA Surhuisterveen jland@planet.nl
Leeuwarder Courant Postbus 394 8901 BD Leeuwarden redactie@lc.nl
Lisa Faber Bloemen en meer Gedempte Vaart 15a 9231 AS Surhuisterveen lisafaberbloemenenmeer@gmail.com
Luimstra Loonbedrijf Koartwâld 21 9283 TW Surhuizum info@luimstra.nl
Marco de Bruin Wonen Groningerstraat 3 9231 CH Surhuisterveen info@marcodebruin.nl
Meerstad Assurantiën Warmoltsstraat 1 9281 PK Harkema info@meerstadass.nl
Muziekcafé Bertus Groningerstraat 17 9231 CH Surhuisterveen zangerbertus@hotmail.com
CIGO De Kolk 22 9231 CX Surhuisterveen tg-boonstra@online.nl
Mook De Notaris Nije Jirden 14 9231 KT Surhuisterveen info@mookdenotaris.nl
Muta Sport B.V. Postbus 6015 8902 HA Leeuwarden johan@mutasport.nl
Naturel Groningerstraat 91 9231 CK Surhuisterveen info@naturelsurhuisterveen.nl
Nicolai Schildersbedrijf Taeke Schuilengalaan 14 9231 GV Surhuisterveen info@schilderwerkenfokkenicolai.nl
Nijboer Vishandel De Dellen 7 9231 CZ Surhuisterveen harm.nijboer@hetnet.nl
Notebomer’s Bouwbedrijf Postbus 41 9860 AA Grootegast info@notebomersbouwgroep.nl
Oegema Transport Molenweg 8 9231 HS Surhuisterveen info@oegema.nl
Oosterhoff Autohandel Zoom 18 9231 DX Surhuisterveen info@autohandeloosterhoff.nl
Oostra Auto Zoom 17 9231 DX Surhuisterveen info@auto-oostra.nl
Ot en Sien Museumboerderij Jan Binneslaan 84 9231 CC Surhuisterveen info@bouwbedrijfpitstra.nl
Piekasso Kapsalon Gedempte Vaart 4a 9231 AV Surhuisterveen piekasso@planet.nl
Pitstra S. Bouwbedrijf B.V. Kaleweg 26 9865 TD Opende info@bouwbedrijfpitstra.nl
Poelman Bestratingen Molenweg 10 9231 HS Surhuisterveen info@poelmanbestratingen.nl
Postma Oliehandel (Q8) Suderein 44 9255 LC Tytsjerk info@tankpostma.nl
Present Sportprijzen Hoofdweg 70 9104 BH Damwoude info@gotopresent.com
Primera Postmus De Kolk 44 9231 CX Surhuisterveen
Rabobank Drachten Friesland Oost (afd. MCC) Postbus 83 9200 AB Drachten h.brouwer@dfo.rabobank.nl
Rauwerda’s Viswinkel De Kolk 4 9231 KS Surhuisterveen info@rauwerdasvishandel.nl
Reflex Fitnesscentrum Burmaniastraat 47 9231 BT Surhuisterveen info@sportcentrumreflex.nl
Remon Waterbehandeling Schakelstraat 4 9363 TH Marum info@remon.com
René Hiemstra Tweewielers Warmoltsstrjitte 33a 9281PL Harkema info@renehiemstra.nl
Renkema Rep.& Onderhoud T. Schuilengalaan 33 9231 GS Surhuisterveen
Bijzonder & Genieten Gedempte Vaart 6 9231 AV Surhuisterveen info@bijzonderengenieten.nl
Rijpma Siersmederij Uterwei 18 9283 XR Surhuizum info@rijpma-siersmederij.nl
Smids en Schakel Accountants en Adviseurs BV Postbus 2525 8901 AA Leeuwarden info@smidsenschakel.nl
Schaap Garage Gedempte Vaart 54 9231 AW Surhuisterveen schaap.s@hetnet.nl
Schippers Lectuurshop Torenplein 3 9231 CG Surhuisterveen
Het Schoenenhuys De Kolk 8 9231 CV Surhuisterveen info@hetschoenenhuys.nl
Schors Van der Loonbedrijf Bartemerwei 2 9283 TS Surhuizum info@vanderschors.com
Schuil Aannemingsbedrijf Vierhuisterweg 26 9231 AR Surhuisterveen info@bouwbedrijfschuil.nl
Schuilenga Houthandel De Kolk 13 9231 CT Surhuisterveen hout@schuilenga-hout.nl
SITA Recycling Services Noord Nederland Energielaan 17 8466 ST Nijehaske tom.deroo@sita.nl
Slagerij De Toer De Kolk 1A 9231 CT Surhuisterveen h.stienstra4@chello.nl
Spinder G. Tegelzetbedrijf De Groenling 55 9231 JA Surhuisterveen
Spinder Stalinrichting BV Reitsmastrjitte 48 9281 LE Harkema info@spinder.nl
Spoelstra & Nijboer Bestratingsbedrijf Rooilijn 20 9231 DZ Surhuisterveen eddie@spoelstranijboer.nl
Sterc Internet & Marketing Zoom 1 9231 DX Surhuisterveen gp@sterc.nl
Storteboom Kornhorn BV Postbus 7 9860 AA Grootegast sales@storteboom.nl
S. Tabak Timmer & Onderhoudsbedrijf Brandland 5 9231 MH Surhuisterveen sftabak@hotmail.nl
SK Tegelcenter Rooilijn 4 9231 DZ Surhuisterveen info@tegelcentersk.nl
Tandartspraktijk Surhuisterveen Lauwersweg 1 9231 GR Surhuisterveen info@tandartssurhuisterveen.nl
Taxicentrale Waaksma B.V. Postbus 63 9288 ZH Kootstertille info@waaksma.nl
Thijs Zwart Horeca Tapservice Warmoltsstrjitte 109 9281 PM Harkema info@thijszwart.nl
Van der Hoek Tweewielers Dr. van Kammenstraat 2 9231 EH Surhuisterveen info@vanderhoektweewielers.nl
Ploeg van der Projectstoff. Groningerstraat 66 9231 CN Surhuisterveen info@ploegproject.nl
Van der Vaart Hout- & Bouwmaterialen Rooilijn 7 9231 DZ Surhuisterveen info@houtenbouwmaterialen.nl
Van der Veen Zonwering Groningerstraat 65 9231 CK Surhuisterveen info@vezon.nl
De Flexibele Makelaar Jan Binneslaan 2a 9231 CB Surhuisterveen info@flexibele-makelaar.nl
Van Wieren Schoenen Groningerstraat 7 9231 CH Surhuisterveen vanwieren.schoenen@planet.nl
Wijk van der Distributie Meander 34 9231 DB Surhuisterveen vdw-koeriers@hetnet.nl
Van Minnen en Bos Lauwersweg 10 9231 VR Surhuisterveen info@machinefabriek-mmb.nl
Veenstra E. Aannemersbedrijf Boomvalk 5 9231 KW Surhuisterveen info@eveenstra.nl
Autorijschool Sije Veenstra De Oplizzer 6 9231 MP Surhuisterveen sije@sijeveenstra.nl
Verno BV Materieelverhuur De Hemmen 30 9206 AG Drachten drachten@verno.nl
Voegbedrijf H. Veenhuizen De Dellen 40 9231 EC Surhuisterveen hesderveenhuizen@gmail.com
Vrieswijk Kraanbedrijf v.o.f. Postbus 33 9230 AA Surhuisterveen info@vrieswijk.nl
V&B Sport Christinastraat 4 9285 TM Buitenpost info@venbsport.nl
WADRO B.V. Postbus 107 9200 AC Drachten wadro@wadro.nl
Werkman Opticiën De Kolk 17 9231 CT Surhuisterveen info@werkman.nu
Wiersma Constructiebedrijf Meander 1 9231 DB Surhuisterveen jan@constructiebedrijfwiersma.nl
Willem van Kammen Administratie & Advies Postbus 16 9280 AA Harkema willem@vankammenadministratie.nl
Woonkracht 8 Gedempte Vaart 35 9231 AT Surhuisterveen info@woonkracht8.nl
Wijnhuis Machiel Blauwhuisterweg 32 9231 AC Surhuisterveen info@wijnhuismachiel.nl
IJtsma Livingworld De Wending 2 9865 VC Opende info@ijtsma.nl
De Zingende Tuinman (Andries Nicolai) De Elzen 57 9281 MH Harkema