Dirk de Vries ontvangt schaal

Daags na het kampioenschap zijn onze hoofdtrainer Minno van der Werff, assistent-trainer André van der Molen en voorzitter Gerard Veenstra met de kampioensschaal bij Dirk de Vries langs geweest.

Dirk, momenteel ernstig ziek, is al jarenlang de aanjager in het technisch beleid bij onze jeugdafdeling. Hij en zijn team zijn er verantwoordelijk voor dat er dit seizoen zoveel jeugdspelers hebben kunnen debuteren in ons eerste elftal, maar ook zeker in de overige seniorenteams!

Dirk kon dan ook met een goed gevoel terugkijken op de manier hoe zijn ‘t Fean ‘58 dit weekeinde kampioen is geworden, langs de zijlijn kon hij vol trots genieten van ‘zijn jongens’.

Voor de oplettende kijker, het is inderdaad de kampioensschaal van het kampioenschap in 2018, de nieuwe schaal had na het kampioensfeest een andere overnachtingsplaats gevonden.

Dirk, namens iedereen met een blauw hart, dit kampioenschap is voor jou!