Jeugd ’t Fean ’58 naar Jong Heerenveen – Jong Vitesse

De jeugdcommissie is afgelopen maandag 17 maart met de gehele pupillengroep naar de wedstrijd Jong Heerenveen – Jong Vitesse geweest. Een heuse topper die ook nog werd gewonnen door Jong Heerenveen met 4-1.

Met een groep van bijna 100 ’t Fean”58 leden en aanhangers toog men ’s avonds om half zes richting het grote Abe Lenstra stadion. Onze meisjesgroep MD1 werd extra verwend omdat zij voor deze wedstrijd konden beschikken over VIP-kaarten. Uiteraard waren de meeste spelers gekleed in de het Fean”58 trainingspak en de meisjes in het verkregen Feanstars trainingspak. Ondanks de kou in het stadion werd het Friese Volkslied dapper meegezongen, werd er door de kinderen die nog niet hadden gegeten natuurlijk patat gehaald en moesten een aantal meisjes met de mascotte van SC Heerenveen op de foto.

Met dank aan de Rabobank voor het beschikbaar stellen van de kaarten.     De jeugdcommissie

altAlalqeTnBm60lNypvvHShsi3FEv_9qI30zgam04S0phO P1020224 P1020221 P1020218 Jong Heerenveen 024 Jong Heerenveen 022 Jong Heerenveen 013 Jong Heerenveen 012 Jong Heerenveen 007 Jong Heerenveen 006 altAou_0kJujEhFHos-P5GF5OXUFOYYgKQtnc2l_OBLVF4m